Koncert z okazji Dnia Kobiet przeniesiony!

Kochane Kobiety, Dziewczyny, Przedstawicielki Płci Pięknej ...

Dzień Kobiet we wrześniu? Tego jeszcze "nie grali" chyba nigdzie ... W My zagramy!

Dzień Kobiet

Drogie Panie!
W tak wyjątkowym dla Was dniu składamy najserdeczniejsze życzenia. Wiele radości, uśmiechu na twarzy, wspaniałych przygód z folklorem i spełnienia wielu marzeń. Wszystkiego najlepszego!

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Drogie Panie, Kobiety, Dziewczyny!

Panowie z "Małego Śląska" serdecznie zapraszają na specjalnie przygotowany koncert z okazji Dnia Kobiet.

Fotorelacje z koncertów z okazji Dnia Babci i Dziadka

Krótka fotorelacja z koncertów z okazji Dnia Babci i Dziadka, które mieły miejsce 8 oraz 9 lutego, dostępna jest w naszej galerii.

Walentynki

Dziś Dzień Zakochanych!
Tym, którzy już odnaleźli swoją drugą połowę życzymy dużo miłości! Tym, którzy jeszcze szukają, nie martwcie się - odnajdzie Was szybciej niż myślicie!

Słodki Bufet

Próby generalne trwają! Nasi artyści nie mogą doczekać się koncertów, a my mamy przyjemność poinformować, że w trakcie koncertów z okazji Dnia Babci i Dziadka będzie działał bufet, w którym będziecie mogli Państwo skosztować wypieków przygotowanych przez młodzież naszego zespołu oraz ich wspaniałych rodziców!

Do zobaczenia!

Dzień Babci i Dziadka

Kochane Babcie! Kochani Dziadkowie!
21 i 22 styczeń to Wasze święto! Z tej okazji życzymy Wam dużo zdrówka, mnóstwo miłości ze strony bliskich i wiele serdeczności. Jesteście naszą kopalnią wiedzy i doświadczenia za co Wam bardzo dziękujemy! Żyjcie nam sto lat!
A na zdjęciu możecie zobaczyć naszych najmłodszych, którzy podczas zeszłorocznego koncertu z okazji Dnia Babci i Dziadka mieli okazję opowiedzieć publiczności o swoich ukochanych dziadkach ❤️

Dostępne są ostatnie bilety na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bilety do nabycia w kasie Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie oraz na stronie internetowej Centrum Kultury.

Zapraszamy!

kategoria:

Rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny

Informujemy, że od przyszłego tygodnia rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny. Przed nami mnóstwo spotkań, cudownych chwil, ciekawe koncerty i festiwalowe wyjazdy. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami. Jednocześnie pragniemy poinformować, że przesłuchania do zespołu dla nowych dzieci będa miały miejsce w czwartek 5 września o godz. 17:30. Prosimy o zabranie ze sobą stroju ćwiczebnego oraz przygotowanie piosenki "Szła dzieweczka do laseczka".

Szczegóły w linku poniżej:

https://www.facebook.com/malyslask/photos/a.110351015715596/2421027951314546/?type=3&theater

Międzynarodowy Dzień Tańca

"Życie staje się poprzez taniec czymś szczególnym,

budzi w duszy człowieka pogodne poczucie wolności i błogą swiadomość jakiejś przemożnej energii,

która zdaje się nas unosić w powietrzu."

Geraldus van der Leeuw

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, wszystkim tancerkom i tancerzom, życzymy właśnie tej wolności, energii i poczucia wyjątkowości.

Rusza sprzedaż biletów na koncerty galowe zespołu !

Juz dzisiaj od godziny 10:00 rusza sprzedaż biletów na koncerty galowe zespołu z okazji dnia Matki i Ojca, które odbędą się 18 i 19 maja o godz. 17:00 w Centrum Kultury "Karolinka". W dwuczęściowym koncercie "Mały Śląsk" pragnie podziękować wszystkim mamom i tatom za codzienny trud wychowania, pomoc, wskazówki i wszelkie dobro, które od nich otrzymują. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!