Co u nas słychać?

Co u nas słychać? Jak nam mija czas? Jak radzimy sobie w czasie pandemii?

Jakiś czas temu pojawił się u nas film, na którym tancerze grup reprezentacyjnych ćwiczą w czasie kwarantanny. Tym razem pałeczkę przejęła młodsza część zespołu. Nasi mali artyści nie mogą się doczekać powrotu na scenę. Jak sobie radzą? Zobaczcie sami: "tańce grup dziecięcych"

Jako odpowiedź na filmiki naszych tancerzy, do zabawy postanowili włączyć się wspaniali i niezastąpieni instruktorzy "Małego Śląska". Film z ich udziałem dostępny jest tutaj: "Instruktorzy w dobie koronawirusa"

30 maja miał mieć miejsce galowy konert zespołu z okazji Dnia Matki. Niestety trudny czas koronawirusa pokrzyżował nasze plany. My jednak nie dajemy za wygraną! Grupy reprezentacyjne przygotowały ulubioną piosenkę naszych słuchaczy. Zapraszamy do wspólnego śpiewania: "Lipka"

Z okazji Dnia Matki, grupy dziecięce przygotowały piosenkę dla wszystkich mam, aby podziękować i złożyć życzenia w dniu ich święta: "To ty mamo"

Zapraszamy na nasze media społecznościowe, na których regularnie pojawiają się zdjęcia, filmy oraz ciekawostki związane z naszym zespołem. Mamy nadzieje że niedługo zobaczymy się na koncertach!  Bądźcie zdrowi! Do zaobaczenia!

Facebook: https://www.facebook.com/malyslask/

Instagram: https://www.instagram.com/malyslask/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MalySlask

kategoria: Aktualności