Przerwa wakacyjna

Koncertem 23 czerwca w Suchej Beskidzkiej Zespół Pieśni i Tańca "Mały Śląsk" zakończył przedwakacyjny okres koncertowy. Jeszcze tylko 3 lipca soliści zespołu zaprezentują się w Krakowie na Uniwersytecie Jagielońskim i wszyscy będą mogli się udać na zasłużony odpoczynek.

Odpoczynek nie potrwa jednak długo, ponieważ już w sierpniu swoje zajęcia rozpoczną grupy R i RM, które będą się przygotowywały do koncertowania w Belgii i na Węgrzech.

Po zagranicznych podróżach zespół powróci do kraju aby koncertować w Kobierzycach, Skoczowie i Chorzowie (szczegółowy plan koncertów w zakładce Koncerty Zespołu). Należy pamiętać, że przyszły sezon artystyczny do dla zespołu sezon jubileuszowy. Obchodzić on będzie 40 lecie istnienia, dlatego będzie to okres wytężonej pracy aby w jak najlepszej formie zaprezentować się Państwu podczas koncertu jubileuszowego. O szczegółach związanych z tym wydarzeniem będziemy informować na bieżąco.

Tymczasem w imieniu kierownictwa, pedagogów oraz artystów Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk" życzymy Państwu udanych wakacji. Mnóstwa atrakcji oraz niezapomnianych wspomnień z wakacyjnych podróży, odpoczynku i sił na kolejny rok ciężkiej pracy. Jednocześnie dziękujemy, że byliście z nami podczas koncertów za Wasz uśmiech i zawsze miłe przyjęcie. Liczymy na Was po wakacjach.

Do zobaczenia !