Artykuły » Aktualności

Konkurs plastyczny

Drodzy miłośnicy! Ogłaszamy konkurs plastyczny na najładniejszą pracę (obraz, malowidło, figurę, co wam do głowy przyjdzie ) przedstawiającą parę w stroju śląskim!

Wesołego Alleluja!

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam radości, spokoju i zdrowia. Niech w tych ważnych chwilach wsparcie najbliższych będzie najlepszym dowodem miłości!
Alleluja!

Koncert z okazji Dnia Kobiet przeniesiony!

Kochane Kobiety, Dziewczyny, Przedstawicielki Płci Pięknej ...

Dzień Kobiet we wrześniu? Tego jeszcze "nie grali" chyba nigdzie ... W My zagramy!

Dzień Kobiet

Drogie Panie!
W tak wyjątkowym dla Was dniu składamy najserdeczniejsze życzenia. Wiele radości, uśmiechu na twarzy, wspaniałych przygód z folklorem i spełnienia wielu marzeń. Wszystkiego najlepszego!

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Drogie Panie, Kobiety, Dziewczyny!

Panowie z "Małego Śląska" serdecznie zapraszają na specjalnie przygotowany koncert z okazji Dnia Kobiet.

Fotorelacje z koncertów z okazji Dnia Babci i Dziadka

Krótka fotorelacja z koncertów z okazji Dnia Babci i Dziadka, które mieły miejsce 8 oraz 9 lutego, dostępna jest w naszej galerii.

Walentynki

Dziś Dzień Zakochanych!
Tym, którzy już odnaleźli swoją drugą połowę życzymy dużo miłości! Tym, którzy jeszcze szukają, nie martwcie się - odnajdzie Was szybciej niż myślicie!

Słodki Bufet

Próby generalne trwają! Nasi artyści nie mogą doczekać się koncertów, a my mamy przyjemność poinformować, że w trakcie koncertów z okazji Dnia Babci i Dziadka będzie działał bufet, w którym będziecie mogli Państwo skosztować wypieków przygotowanych przez młodzież naszego zespołu oraz ich wspaniałych rodziców!

Do zobaczenia!

Rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny

Informujemy, że od przyszłego tygodnia rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny. Przed nami mnóstwo spotkań, cudownych chwil, ciekawe koncerty i festiwalowe wyjazdy. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami. Jednocześnie pragniemy poinformować, że przesłuchania do zespołu dla nowych dzieci będa miały miejsce w czwartek 5 września o godz. 17:30. Prosimy o zabranie ze sobą stroju ćwiczebnego oraz przygotowanie piosenki "Szła dzieweczka do laseczka".

Szczegóły w linku poniżej:

https://www.facebook.com/malyslask/photos/a.110351015715596/2421027951314546/?type=3&theater

Międzynarodowy Dzień Tańca

"Życie staje się poprzez taniec czymś szczególnym,

budzi w duszy człowieka pogodne poczucie wolności i błogą swiadomość jakiejś przemożnej energii,

która zdaje się nas unosić w powietrzu."

Geraldus van der Leeuw

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, wszystkim tancerkom i tancerzom, życzymy właśnie tej wolności, energii i poczucia wyjątkowości.