UWAGA NABÓR DO ZESPOŁU !!!

Ogłaszamy nowy nabór do Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk".

Przesłuchania do Małego Śląska odbędą się w środę, 12 września, w Centrum Kultury "Karolinka" o godz. 17:00 (scena na sali widowiskowej). Przesłuchanie dotyczy osób, które złożyly uprzednio karty zgłoszeń.

Bardzo prosimy, aby chętni mieli ze sobą odpowiedni strój sportowy, tj. dziewczynki koszulkę, trampki oraz spódniczkę, chłopcy koszulkę, wygodne spodnie oraz trampki.

Czekamy z niecierpliwością i zapraszamy.

Bilety na koncert z okazji Dnia Mamy i Taty już w sprzedaży !!!

Szanowni Państwo.

Przypominamy, że już dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na koncert z okazji Dnia Mamy i Taty w wykonaniu wszystkich grup zespołu. Koncert odbędzie się 26 maja na deskach sceny Centrum Kultury "Karolinka" o godz. 17:00, a bilety do nabycia w kasie ośrodka lub elektronicznie na stronie www.karolinka.art.pl. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupu, ilość miejsc ograniczona.

GŁÓWNE OBCHODY JUBILEUSZU CZAS ZACZĄĆ

Główne obchody jubileuszu 45 lecia działalności "Małego Śląska", zespół rozpocznie mszą św. w kościele pw. Św. Wojciecha w Radzionkowie już jutro o godzinie 10:00. Następnie artystów czekają ostatnie próby, aby w pełnej klasie wystąpić dla Państwa aż na trzech koncertach. Pierwszy z nic odbędzie sie w czwartek o godz. 18:30, drugi w piątek o godz. 17:00 a trzeci w sobotę o godz. 16:00. Kierownictwu i artystystom życzymy dużo siły i wytrwałości podczas tego wyjątkowego tygodnia, ale przede wszystkim radości z bycia razem w tych dniach, Państwu cudownych, niezapomnianych doznać artystycznych. Mamy nadzieję, że świętowanie Jubileuszu razem z zespołem, będzie dla Państwa czasem radości, odprężenia oraz dla niektórych czasem cudownych wspomnień.

Wszystkiego najlepszego:)

Wszystkim kobietom męska część Zespołu życzy wszystkiego co najlepsze. Spełnienia wszystkich marzeń, realizacji wszystkich planów. Uśmiechu na każdy dzień.

JUBILEUSZ ZESPOŁU

Szanowni Państwo

Informujemy, że koncert Jubileuszowy, podczas którego zaprezentują się grupy dziecięce i młodzieżowe zespołu w towarzystwie grup reprezentacyjnych, odbędzie się dnia 20 kwietnia (piątek) br. o gdzinie 17:00.

Gala Jubileuszowa, podczas której wystąpią nie tylko grupy reprezentacyjne i dziecięce "Małego Śląska", ale również byli członkowie zespołu odbędzie się dnia 21 kwietnia (sobota) br. o godzinie 16:00.

Bilety na obydwa koncerty będzie mozna zakupić od połowy marca w kasie CK KAROLINKA lub drogą interetową.

Zabawa jubileuszowa odbędzie się dnia 21 kwietnia po Gali Jubileuszowej w restauracji ORFEUSZ w Tarnowskich Górach. Zapisów i wszelkich informacji udziela Daniel Dziurka pod numerem tel: 32/ 286-64-54 wew. 31

Praca wre....

W ubiegły weekend w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie odbyły się wyjątkowe koncerty dla wszystkich Babć i Dziadków. Artyści "Małego Sląska" właśnie w ten sposób chcieli podziękowac im za miłość i dobroć, której doświadczają od nich każdego dnia. Koncerty te jednocześnie oficjalnie rozpoczeły obchody jubileuszowego, 45 roku działalności zespołu. Dziękujemy, że byli Państwo z nami w tym ważnym dniu. Jednak to nie koniec pracy. Mimo, że emocje jeszcze nie opadły to zespół intensywnie pracuje nad materiałem na nową płytę z piosenkami ludowymi. Juz w przyszłym tygodniu artyści wchodzą do studia aby zarejestrować materiał. To jeszcze jednak nie wszystko. Przed krótkimi feriami zimowymi zapraszamy Państwa na ostatni w tym sezonie koncert kolędowy, który będzia miał miejscie w kościele parafialnym w Żywocichach już 28 stycznia o godz. 15:00. Artystom życzymy dużo wytrwałości, satysfakcji z pracy oraz wielu wzruszeń podczas koncertu.

WESOŁYCH ŚWIĄT !

Nadchodzi czas, gdy milkną wszystkie spory,
gdy choinka rozświeca ciemne kąty,

gdzie twarze ludzi zmieniają się uśmiechem...

Życzymy Wam, aby Maleńki Chrystys narodził się w Was na nowo!
Niech Wasza dusza i ciało otworzą się na światło miłości i ufności.

Dyrekcja, Kierownictwo oraz Artyści
ZPiT "Mały Śląsk"

KONCERT ZESPOŁU

Już 11 listopada z okazji Święta Niepodległości, Zespół Pieśni i Tańca "Mały Śląsk" wystąpi z koncertem galowym w Brodnickim Domu Kultury. W programie w wykonaniu artysów zobaczymy tańce narodowe, śląskie, góralskie. Nie zabraknie również pieśni i piosenek patriotycznych. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do świętowania tego wyjątkowego dnia wraz z artystami "Małego Śląska".

PRZESŁUCHANIA DO ZESPOŁU

Przesłuchania do ZPiT "Mały Śląsk"
Wszystkie nowe osoby, które zgłosiły chęć uczestniczenia w zajęciach ZPiT "Mały Śląsk" (a więc wypełniły kartę zgłoszenia) zapraszamy na przesłuchania, które odbędą się w PIĄTEK 15.09.2017 roku o godz. 16:00, na sali widowiskowej w CK "Karolinka". Prosimy zabrać ze sobą strój do ćwiczeń oraz obuwie zmienne. Do zobaczenia !

Nowy grafik zajeć na sezon artystyczny 2017/2018

W dziale GRAFIK ZAJĘĆ udostepniliśmy Państwu godziny pracy poszczególnych grup w sezonie artystycznym 2017/2018. Prosimy o zapoznanie się z dniami i godzinami zajęć. Jednocześnie informujemy, że grafik jest napięty do granic mozliwości i dopasowany tak aby praca ze wszystkimi grupami przebiegała w komfrotowych warunkach.

Przypominamy, że zajęcia rozpoczynają sie 18 WRZEŚNIA 2017 roku.

Termin przesłuchań dla dzieci, które chciałyby wstąpić w szeregi zespołu zostanie podany w przyszłym tygodniu.