Galeria Zdjęć

Nowe stroje rozbarskie

  W tym roku obchodzimy 30. Rocznicę objęcia naszego Zespołu patronatem artystycznym przez Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. prof. Stanisława Hadyny. Z tej okazji, dzięki staraniom naszego kierownika oraz inicjatywie Członka Zarządu Województwa Śląskiego, Pani Izabeli Domogale, otrzymaliśmy w porozumieniu z ZPiT „Śląsk”, dotację na uszycie 12 kompletów...
kategoria: Aktualności

Copa Espanola 2020

26 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się druga edycja turnieju Copa Espanola - Turniej Żaków. W turnieju startują polskie i zagraniczne szkółki piłkarskie. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego zespołu. Zobaczcie sami.

Dzień Dziecka

D zisiejszy dzień to święto wszystkich dzieci, tych mniejszych i większych. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się na zajęciach z naszymi milusińskimi.

Dzień Flagi

Wspomnieniami wracamy do wyjazdów zagranicznych i do momentów, w których biało-czerwona flaga nabierała wyjątkowego znaczenia.

Co słychać w naszej garderobie?

Przegląd garderoby, kostiumerii i zaplecza technnicznego naszego zespołu.
kategoria: brak kategorii

Próba generalna przed koncertem z okazji Dnia Babci i Dziadka

Próba generalna grup reprezentacyjnych przed koncertem z okazji Dnia Babci i Dziadka Zdjęcia wykonało dla nas Peak Studio.
kategoria: brak kategorii

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Fotorelacja z koncertów z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w miniony weekend. Zdjęcia wykonał dla nas Wojtek Korpusik.

Koncerty kolędowe

Dzisiejszym koncertem w cechowni kopalni "Julian" w Piekarach Śląskich zakończyliśmy okres kolędowy. Kolędy w wykonaniu artystów zespołu można było usłyszeć równeż w Tychach, w Wojkowicach oraz podczas oprawy Mszy świetych w wielu parafiach z Zabrzu. Zespół gościł także na Bożonarodzeniowym Jarmarku w Katowicach. Dziękujemy wszystkim słuchaczom za gromkie oklaski