Galeria Zdjęć

Copa Espanola 2020

26 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się druga edycja turnieju Copa Espanola - Turniej Żaków. W turnieju startują polskie i zagraniczne szkółki piłkarskie. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego zespołu. Zobaczcie sami.

Dzień Dziecka

D zisiejszy dzień to święto wszystkich dzieci, tych mniejszych i większych. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się na zajęciach z naszymi milusińskimi.

Dzień Flagi

Wspomnieniami wracamy do wyjazdów zagranicznych i do momentów, w których biało-czerwona flaga nabierała wyjątkowego znaczenia.

Uroczystości Święta Niepodległości 11.11.2012

W dniu 11 listopada w całym kraju obchodzone jest Święto Niepodległości, jak co roku w Radzionkowie obchodzone jest na Forum Miejskim przy pomniku Powstańców Śląskich. Podczas uroczystości przy pomniku miała miejsce uroczysta zmiana warty, oraz złożenie wiązanek kwiatowych przez stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Stowarzyszenie Miłośników Zespołu...

Kongres Seniora 24.09.2012

Decyzją Parlamentu Europejskiego, rok 2012 został ogłoszony Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Doceniając niezwykłą wartość osób będących w jesieni życia, ich wkład w pielęgnowanie tradycji i kształtowania tożsamości kolejnych pokoleń oraz udowadniając że solidarność międzypokoleniowa jest możliwa dnia...

Belgia 2012

Wyjazd Grupy Reprezentacyjnej na festiwal do Belgii w dniach 14.08.2012r. do 21.08.2012 r.

Węgry 2012

Wyjazd Grupy Reprezentacyjnej Młodszej na Festiwal Kwiatów organizowany na Węgrzech w dniach 15.08.2012 r. do 21.08 2012.

"Folklor to nie wszystko" 26.02.2012

Koncert "Folklor to nie wszystko" wykonany w wykonaniu artystów Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk", którzy zaprezentowali się w zupełnie innej formie taneczno-wokalnej przed Radzionkowską publicznościa na deskach Centrum Kultury "Karolinka".  W tym wyjątkowym koncercie udział wzięli również zaprzyjaźnieni artyści.